Odtwórz wideo

Nasza specjalność

Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych dróg modułowych, zwanych potocznie matami. Zostały one specjalnie skonstruowane w celu zastosowania w miejscach, gdzie nie mogą powstać drogi stałe lub też istnieje tylko okresowa konieczność ich funkcjonowania. Dotyczy to także obszarów chronionych środowiskowo takich jak parki narodowe, rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe, obszary natura 2000.

Modułowe drogi tymczasowe mają zastosowanie w dużych inwestycjach energetycznych, komunikacyjnych, elektrycznych, kolejowych.

wynajem dróg modułowych

Oferujemy płyty modułowe o różnych wymiarach.

usługa rozkładania

Sprawnie rozkładamy płyty w każdym terenie.

demontaż

Po skończeniu inwestycji demontujemy rozłożone drogi i place.

transport

Dysponujemy własnym specjalistycznym transportem

Wyroby z drewna

Podstawą działalności naszej firmy jest także profesjonalna produkcja wyrobów z drewna oraz ich impregnacja metodą ciśnieniową i zanurzeniową. Zaopatrujemy  firmy  i osoby prywatne,  nasze wyroby dostarczamy na terenie całego kraju.

Firma Ir-Bud Ireneusz Goławski,

prezentuje szeroki zakres usług

Maty idealnie nadają się także jako utwardzenie placów budowy. Wykonane są z drewna, można je naprawiać i modyfikować.

Nr 2

Do wyrobu produktów używamy wysokiej jakości drewna. Proces technologiczny produkcji w naszym tartaku odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn. .

Używamy wysokiej jakości koncentratów, który jest sprowadzony specjalnie dla państwa z Anglii. Zapewnia on ochronę przed skutkami szarzenia drewna spowodowanymi przez warunki atmosferyczne i podnosi jego walory dekoracyjne.

W naszym sklepie stacjonarnymznajduje się bogaty asortyment akcesoriów meblowych, które pozwolą zrealizować każdy meblowy projekt. 

Dysponujemy stacjonarnym zakładem stolarskim, który znajduje się bezpośrednio przy hurtowni oraz składzie drewna. Nasi specjaliści pracują na profesjonalnych maszynach. 

Nr 6

Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi autami jak i wykwalifikowaną załogą, która poradzi sobie z każdym ładunkiem.

Świadczymy kompleksowe usługi koparko-ładowarką CASE na terenie miasta Łuków i okolic. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu.

Fazujemy lustra. Proces ten polega na wytworzeniu szerokiej fazy na krawędzi szkła, która załamując światło, wytwarza nietypowy efekt wizualny. 

W Zajeździe Skrzetuski dysponujemy pokojami 1, 2 i wieloosobowymi. Proponujemy wysoki standard i bogate wyposażenie, zapewniające wygodę i spokojny pobyt naszym Gościom.

Dane projektu:

  • Identyfikator projektu (ID): 5631
  • Instytucja ogłaszająca nabór: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie
  • Nazwa wnioskodawcy: Ireneusz Goławski „IR-BUD”
Translate »